mixled.net alternatif hediyeler, ilginç ürünler! / 200 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsiz!

Alışveriş

Ürünün kargoya veriliş süresi kaç gündür?

Firmamız stoklarında mevcut olan ürünlerimiz sitede hızlı gönderi logosu ile yayınlanmaktadır. Bu ürünler siparişiniz onaylandıktan sonra 48 saat içinde kargoya verilmektedir. Bunun dışında kalan ürünleri sipariş vermeniz durumunda ise tedarikçi firmadan ortalama olarak site üzerinde belirtilen süre içerisinde getirtilmekte ve kargo ile adresinize gönderilmektedir.

Adresime kargo gönderisi yapılıyor mu?

Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları Türkiye’nin her bölgesine teslimat yapmaktadır. Ancak bazı özel bölgeler için teslimat günü ya da şekli değişkenlik gösterebilir. Detaylı bilgi için aşağıda linklerden bilgi alabilirsiniz.

Türkiye dışına ürün gönderiyor musunuz?

Ürünlerimizi Türkiye’deki tüm bölge ve şehirlere gönderiyoruz. Türkiye dışına ürün gönderimi şu an için gerçekleştirmiyoruz.

Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Siparişlerinizde bulunan ürünlerin tahmini kargoya veriliş sürelerini Sipariş Takibi sayfanızdaki Sipariş Detaylarınız içinde ve ürün sayfalarında görebilirsiniz.

Ödeme

Hangi ödeme sistemleri kabul ediliyor?

Havale / EFT / Kredi Kartı ve Bitcoin (Sanal Para) ile ödeme kabul ediyoruz.

Online Alışveriş Güvenli mi?

3D Secure, mevcut kart bilgilerinizi, kendinizin belirleyeceği şifreniz ve kişisel güvenlik cümleniz ile korumaya alır. Sizden başka hiç kimse katılımcı internet mağazalarından sizin kartınızla alışveriş yapamaz. 3D Secure şifrenizi sadece siz bilebilirsiniz. 

Sipariş & İade

Ürün İadesi ve Değişim Purosüdürü?

Aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde iade formunu eksiksiz olarak doldurup UPS Kargo ile Gönderici Ödemeli olarak iade yapabilirsiniz. Kutusu yıpranmış ve tekrar satışı gerçekleştirilemeyecek şekilde açılan ürünlerde iade ve değişim kabul edilmeyecektir.

Kargo ve ulaşım bilgilendirmesi!

Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları Türkiye’nin her bölgesine teslimat yapmaktadır. Ancak bazı özel bölgeler için teslimat günü ya da şekli değişkenlik gösterebilir.

Para İadem Ne Zaman Gerçekleşir?

Kredi kartı ile oluşturulmuş siparişlerin geri ödemesi online olarak yapılmaktadır. Ödemenizin hesabınıza geçme süresi bankaların işlem süreçlerine göre farklılık gösterir. Ödeme şekli “Havale/EFT” olan siparişlerin geri ödeme işlemi IBAN üzerinden gerçekleşmekte olup, geri ödeme işlemi için üyelik sayfanız üzerinden IBAN numarası kaydetmeniz gerekmektedir.

 

14 Günlük İade Sürem Doldu. Ürünü İade Edebilir Miyim?

Yasal süreçler gereği iade işlemleri, ürünün size teslim tarihinden itibaren ilk 14 gün içinde yapılabilmektedir. Bu sürenin dışında kalan talepleri ne yazık ki karşılayamıyoruz.

Güncelleniyor…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.
Para Birimi
USD Amerika Birleşik Devletleri (ABD) doları